O FIRMĚ

Firma Milan Křížek Transport & Logistics vznikla v roce 2001. Momentálně společnost zaměstnává 90 lidí s vozovým parkem 50 tahačů DAF s návěsy Schmitz s ložnou výškou 3 metry.

Specializujeme se na dopravní služby pro automobilový průmysl. K našim stálým klientům patří německé pobočky skupiny HBPO a to HBPO Meerane, HBPO Lozorno, HBPO Regensburg a HBPO Rastatt, dále pak mohelnická výrobna koncernu HELLA a několik mezinárodních spedičních společností, jako je Papp Ravensburg, Kühne Nagel, Schenker, Sese Transporte, Qualitrans, Codognotto Austria, DHL a Alpha Transport GmbH. Naše vozy jezdí do Španělska, Portugalska, Německa a na Slovensko.

Samozřejmou součástí našich služeb je pojištění nákladu podle Úmluvy CMR, ale kromě jistoty vám nabízíme i bezkonkurenční efektivitu a spolehlivost. Celý náš vozový park je sledován prostřednictvím GPS, abychom dosáhli co nejpružnějšího provozu, a přes dvě třetiny našich vozů jezdí se dvěma řidiči. Tak dokážeme vaše zásilky přepravit bezpečně a bez zbytečných prostojů.

Více

Služby

Realizujeme transport po evropských zemích a to zejména ve Španělsku, Portugalsku, Německu, České republice a slovenské republice.

K naší hlavní provozní specializaci patří automobilový průmysl, věnujeme se také autodopravě pro ostatní průmyslové trhy individuálně dle domluvy.

Více

Profil společnosti

  • 90 zaměstnanců
  • Vlastní 50 x tahač DAF s návěsy Schmitz
  • Specializace pro automobilový průmysl
  • Pojištění nákladu dle CMR
  • 70% vozidel - 2 řidiči
  • Certifikace ISO : 9001-2016

Motto společnosti

Poskytujeme kvalitní služby a servis individuálně přizpůsobené dle poptávky zákazníka. Mezi naše nejvýznamější zákazníky patří HBPO Meerane, HBPO Lozorno, HBPO Regensburg, HBPO Rastatt, Hella Mohelnice, Papp Ravensburg, Kühne Nagel, Schenker, Sese Transporte, Qualitrans, Codognotto Austria, DHL a Alpha Transport GmbH a další..

KONTAKTY

ADRESA:
Průmyslová 13, Šternberk, 785 01, Česká Republika

 

Telefony:

Dispečink: +420 585 000 565, +420 585 000 566

Administrativa:  +420 585 000 568

FAX:  +420 585 000 567

Kontakty na jednotlivé zaměstnance a ostatní zde.